TvarkingaKapavietė

Skulptūros ir bronzos gaminiai

Skulptūros ir bronzos gaminiai

Skulptūros ir bronza kapams dažniausiai naudojamos kapaviečių dekoravimui ir pagyvinimui, kuomet šalia paminklinio akmens yra sumontuojama angelo, balandžio, Marijos, Jėzaus ar kokia kita skulptūra. Ji tampa papildomu akcentu, suteikiančiu kapavietei lengvumo arba pabrėžia išėjusio žmogaus santykį su religija. Kartais skulptūra yra montuojama kaip pagrindinis kapavietės akcentas, atsisakant tradicinio paminklo. Tokiu atveju šalia jos yra daroma nedidelė lentelė, kurioje įrašomas mirusiojo vardas, o pagrindinis dėmesys atitenka meno kūriniui.

Angelų skulptūros yra pačios populiariausios ir dažniausiai jomis yra puošiama kapavietė. Angeliukai gali būti įvairaus dydžio, formos ir padėties. Antra pagal populiarumą yra Marijos skulptūra. Ji taip pat gali būti pačios įvairiausios formos, dydžio ir padėties.

Skulptūra iš bronzos yra išskirtinis, nepigus ir traukiantis akį sprendimas. Jeigu norite kažko neordinaraus, nematyto ir kitokio – tai gali būti puikus pasirinkimas. Bronzinės skulptūros yra įvairių dydžių – nuo kompaktiškų iki žmogaus ūgio.

Trumpai apie skulptūrų priežiūrą. Natūralaus akmens skulptūras reikėtų bent kartą per metus nuvalyti akmeniui skirtu valikliu ir šepečiu, kad pašalintumėte purvą, dulkes ir neatsirastų pažaliavimų. Jeigu kapavietė yra atviroje vietoje, kur neauga medžiai, priežiūra gali būti retesnė, tuomet užteks nuvalyti dulkes. Bronzinėms skulptūroms išskirtinės priežiūros nereikia, jas užtenka nuvalyti sausa  arba sudrėkinta vandeniu šluoste  ir nuplauti. Užsiimti didesnėmis improvizacijomis nederėtų, nes galite pažeisti skulptūros paviršių.

Dar prieš gerą dešimtmetį buvo vienintelis būdas, kaip užrašyti mirusiojo vardą paminkle – iškalti. Dabar galimybių ir pasirinkimų yra gerokai daugiau. Užrašus galima ne tik graviruoti, tačiau ir klijuoti įvairias metalines raides, gaminius iš keramikos. Populiariausias pasirinkimas šiuo metu yra bronzos produkcija. Jos subtili gelsva spalva daugeliui yra priimtina, atrodo elegantiškai ir puikiai papuošia paminklą. Tiems, kam nepatinka gelsvi atsplaviai, siūlome chromo gaminius. Jie gali būti sidabrinės arba tamsinto sidabro spalvos. Norintiems išskirtinumo, siūlome raides iš keramikos. Turime platų įdomių, elegantiškų ir išskirtinių šriftų pasirinkimą, taigi rasime tinkamą sprendimą tiek klasikos mėgėjui, tiek norinčiam kažko naujo ir nematyto.

Prie metalinių raidžių yra derinami kryželiai, rožės šakelės ar kitokie dekoratyviniai ir paminklą papuošiantys elementai. Jų pasirinkimas taip pat labai platus – nuo klasikinių iki prabangių ir išskirtinių. Galerijoje yra pateikta tik dalis mūsų turimos produkcijos, todėl jeigu jus kas nors domina, susisiekite su mumis.

Skulptūros ir bronza kapams suteiks papildomos elegancijos, subtilumo ir jaukumo, papuoš kapavietę. Norite pamatyti daugiau gaminių,  aptarti jų priderinimo galimybes ar sužinoti kainą? Atvykite pas mus į biurą nemokamai konsultacijai arba susisiekite telefonu arba elektroniniu paštu.