TvarkingaKapavietė

Kiek kainuoja kapavietės įrengimas

 

Tai  vienareikšmio atsakymo neturintis klausimas. Kapavietės įrengimo kaina labai priklauso nuo kapo dydžio, vietos, kurioje jis yra, įrengimui naudojamų medžiagų ir jų kiekio bei pasirinktų sprendimų.  Pradėkime nuo to, jog kapavietės standartiškai būna vienvietės 150×250, dvivietės 250×250 arba trivietės 300×250. Retesniais atvejais gali būti ir didesnės, tarkim 350×300. Toks pat  įrengimo sprendimas vienvietei ir trivietei kapavietei kainos atžvilgiu tikrai skirsis, kadangi didesnės kapavietės įrengimui reikės sunaudoti daugiau medžiagų ir darbo laiko.

Kainą lemia ne tik kapo dydis, tačiau ir vietos, kurioje jis yra, reljefas. Lygioje vietoje esančią kapavietę įrengti kainuos mažiau, nei esančią šlaite ir sunkiai prieinamoje vietoje, kadangi pirmu atveju reikės lieti mažesnį pamatą. Kalno šlaite esančioms kapavietėms dažnai tenka lieti gana aukštus pamatus su atraminėmis sienomis, o tai užima daugiau laiko ir sunaudojama daugiau medžiagų.

Taip pat kapo įrengimo kainai įtaką daro medžiagos, kurios naudojamos apdailai. Dažniausiai kapų įrengimui naudojamas granitas, kuris yra įvairių atspalvių ir rūšių. Granitas vėlgi nelygus granitui – vienas yra brangesnis, kitas – pigesnis. Taip pat labai svarbu, kiek akmens reikės kapo įrengimui. Vienu atveju gali būti montuojama tik tvorelė, o kitu – uždengimo plokštė. Nuo pasirinkto sprendimo labai priklauso ir kapavietės įrengimo kaina.

Kiekvienam klientui siūlome individualius kapų tvarkymo sprendimus, atsižvelgdami į kapavietės dydį, jos buvimo vietą, kliento įsivaizduojamą ar pageidaujamą galutinį rezultatą bei turimą biudžetą. Visais atvejais stengiamės surasti sprendimą, kuris patenkins kliento poreikius ir nenuskriaus jo piniginės.

Norėdami padėti Jums geriau įsivaizduoti, kiek gali kainuoti kapo įrengimas, pateikiame kelis pavyzdžius su  ORIENTACINĖMIS kapo sutvarkymo kainomis. Dėl konkrečių  įrengimo darbų ir tikslių skaičiavimų kreipkitės į mus elektroniniu paštu arba telefonu.

 KAPŲ TVARKYMAS – VIENVIETĖS KAPAVIETĖS

Pirmoje nuotraukoje yra vienvietė kapavietė, įrengta nedideliame šlaite. Apdailai naudotas juodas Karelijos granitas, centre iš plastbortų suformuotas gėlynas, aplink kapą išklotos trinkelės, o pats kapas užpiltas rausva skalda. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina su darbais ir granitu ~ 2600EUR.


Antroji kapavietė taip pat vienvietė, įrengta beveik lygioje vietoje. Pamatas betonuotas pagal reljefą ( kapavietė yra su nuolydžiu iš viršaus į apačią). Jos įrengimui naudotas juodas ir šviesiai pilkas granitas, pamatui atliktas šviesus granitavimas, aplink kapavietę išklotos trinkelės. Orientacinė  įrengimo kaina su darbais ir granitu ~2700EUR.


Ši kapavietė – tarpinis variantas tarp vienvietės ir dvivietės, įrengta šlaite. Jos įrengimui naudotas juodas Karelijos ir Paradiso classic granitas. Pamatui atliktas rausvas granitavimas, dalis kapo užpilta skalda ( ten ateityje planuojamas laidojimas), o dalis uždengta granito plytelėmis. Aplink kapavietę išklotos trinkelės. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina su darbais ir granitu ~3500EUR.

Taip pat ekonomiškas kapavietės įrengimo variantas: sumontuota šviesaus granito uždengimo plokštė, aplink kapavietę išklotos trinkelės. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina be paminklo ~1100eur.

Vienvietė kapavietė įrengta lygioje vietoje: betonuotas pamatėlis su nuolydžiu, ant jo sumontuota uždengimo plokštė. Aplink uždengimą sumontuotas šviesaus granito takelis, o likusi teritorija išklota trinkelėmis. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~2950eur.

 


Kapavietė įrengta nedideliame šlaite, betonuojant pamatus pagal reljefą. Sumontuota granito tvorelė, paminklas, kapavietė užpilta juoda skalda. Orientacinė įrengimo kaina ~1900eur.

KAPŲ TVARKYMAS – DVIVIETĖS KAPAVIETĖS

Ši kapavietė įrengta nedideliame šlaite, apdailai naudotas Orion granitas. Sumontuotos trys uždengimo plokštės, pamatas apklijuotas tokios pat spalvos granito plytelėmis, aplink kapavietę išklotas platesnis trinkelių takelis.  Orientacinė kapavietės įrengimo kaina su darbais ir granitu ~ 5500EUR.


Kapavietė įrengta lygioje vietoje, pamato aukštis iki 10cm. Apdailai naudotas juodas Karelijos granitas, kapavietė užpilta juoda blizgia skalda, sumontuoti du plastikiniai gėlynai ir juodo granito vaza. Orientacinė įrengimo kaina ~ 3000EUR.

 

Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas Karelijos ir šviesus Visount white granitas, kapas užpiltas juoda blizgia skalda. Orientacinė kapavietės  įrengimo kaina ~4200eur.

Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Betonuotas pamatas iki 10cm. aukščio. Kapavietės apdailai naudotas Orion granitas: sumontuoti borteliai, paminklas, gėlių atitvėrimas, granito vaza, kapas užpiltas pilka skalda. Orientacinė įrengimo kaina ~ 4950EUR.

Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Betonuotas pamatas ~15cm. aukščio. Apdailai naudotas Aurora ir Paradiso classic granitas: kapavietės viduje išklotos granito plytelės, aplink sumontuota tvorelė. Pamatui atliktas rausvas granitavimas, aplink kapavietę išklotos trinkelės. Orientacinė  įrengimo kaina ~4050eur.

Kapavietė įrengta šlaite. Apdailai naudotas juodas Karelijos ir žalias Baltic green granitas. Pamatui atliktas žalias granitavimas, kapavietė užpilta juoda blizgia skalda, centre sumontuotas gėynas, šalia paminklo – vaza ir žibintas. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina su darbais ir granitu ~ 4800EUR.

Kapavietė įrengta nedideliame šlaite. Apdailai naudotas juodas granitas, pamatui atliktas rausvas granitavimas, kapavietė užpilta juoda ir rausva skalda, centre suformuojant dekoratyvinį elementą ir gėlyną. Aplink kapą išklotos trinkelės. Orientacinė  įrengimo kaina su darbais ir granitu ~2700EUR.

Kapavietė įrengta visai lygioje vietoje. Apdailai naudotas rausvas Aurora granitas, kapavietė užpilta smulkia blizgia skalda. Orientacinė  įrengimo kaina su darbais ir granitu ~3000EUR.

Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Jos apdailai naudotas juodas Karelijos granitas, kapo viduje suformuotas dekoratyvinis elementas, pamatui atliktas šviesus granitavimas. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~3200eur.


Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas Karelijos granitas. Kapavietės viduje suformuotas gėlynas iš plastbortų, pamatui atliktas rausvas granitavimas, o kapavietė užpilta rausva skalda. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~3000eur.


Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Įrengimui naudotas juodas Karelijos ir šviesus Viscont white granitas: sumontuota šoninė granito apdaila, kampai, tvorelė, gėlių atitvėrimas ir paminklas. Kapas užpiltas juoda blizgia skalda. Orientacinė įrengimo kaina ~4500eur.

 


Kapavietė įrengta beveik lygioje vietoje. Įrengimui naudotas juodas Karelijos ir rausvas Aurora granitas: sumontuota šoninė granito apdaila, tvorelė, dekoratyvinis gėlynas ir paminklas. Kapas užpiltas bordo spalvos skalda. Kapavietės įrengimo kaina ~4500eur.

 

 

Kapavietė įrengta beveik lygioje vietoje. Įrengimui naudotas juodas Karelijos ir šviesus Viscont white granitas: sumontuota šoninė granito apdaila, tvorelė, gėlynas ir paminklas, kapas užpiltas juoda blizgia skalda. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~4700eur.     

 


Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Įrengimui naudotas juodas Karelijos ir šviesus Viscont white granitas: sumontuotas paminklas ir uždengimo plokštės, pamatui atliktas šviesus granitavimas, išklotos trinkelės, sumontuotos dvi vazos. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~6000eur.


Kapavietė įrengta nedideliame šlaite. Įrengimui naudotas juodas Karelijos ir žalias Olive green granitas: sumontuota tvorelė, kampai, paminklas ir gėlynas. Pamatui atliktas žalias granitavimas, aplink kapavietę išklotos trinkelės, o jos viduje užpilta žalia skalda. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~4300eur.

KAPŲ TVARKYMAS – TRIVIETĖS KAPAVIETĖS

Kapavietė įrengta  lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas granitas. Centre sumontuotas gėlynas iš plastbortų, kapavietė užpilta juoda ir rausva skalda, pamatui atliktas rausvas granitavimas, aplink kapavietę  išklotos trinkelės. Orientacinė  įrengimo kaina su darbais ir granitu ~ 2500EUR.

Kapavietė įrengta praktiškai lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas Karelijos ir žalias Baltic green granitas, pamatui atliktas žalias granitavimas, aplink kapavietę išklotos trinkelės. Orientacinė  įrengimo kaina su darbais ir granitu ~6000EUR.

Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas Karelijos ir šviesus Viscont white granitas, pamatui atliktas šviesus granitavimas, aplink kapavietę išklotos trinkelės, šalia paminklo sumontuotos dvi vazos. Orientacinė  įrengimo kaina su darbais ir granitu ~ 6000EUR.
 
Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas švediškas ir pilkas Viscont white granitas. Aplink kapavietę išklotos šviesios dekoratyvinės trinkelės, pamatui atliktas šviesus granitavimas, kapavietė užpilta juoda blizgia skalda. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina su darbais ir granitu ~ 5000EUR.
Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas Karelijos ir pilkšvas Impala granitas. Pamato apdaila taip pat iš granito. Dešinėje kapavietės pusėje įrengtas kolumbariumas būsimoms urnoms. Jis išklotas plytelėmis, ant viršaus sumontuota dekoratyvinė detalė. Orientacinė  įrengimo kaina ~6500eur.

Kapavietė įrengta lygioje vietoje.Įrengimui naudotas juodas švediškas ir melsvas Blue pearl granitas: sumontuota šoninė granito apdaila, kampai, tvorelė, paminklas, gėlių atitvėrimas ir apvalus gėlynukas, išklotos trinkelės. Kapavietė užpilta juoda blizgia skalda, sumontuotas granito žibintas ir pasodinta dekoratyvinė pušelė. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~4700eur.

Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas Karelijos ir žalias Olive green granitas: sumontuotos uždengimo plokštės, paminklas, dvi vazos, pamatui atliktas žalias granitavimas. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~6000eur.
  
Kapavietė įrengta nedideliame šlaite. Apdailai naudotas juodas Karelijos granitas: sumontuotas paminklas, kampai ir tvorelė. Kapavietės viduje suformuotas dekoratyvinis elementas, susijungiantis su gėlyno. Pamatui atliktas rausvas granitavimas, kapo viduje užpilta rausva ir juoda skalda, išklotos trinkelės. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~4000eur.
 
Kapavietė įrengta nedideliame šlaite. Įrengimui naudotas juodas granitas, pamatui atliktas rausvas granitavimas, kapavietės vidus užpiltas rausva skalda, išklotos trinkelės. Orientacinė įrengimo kaina ~3000eur.

Kapavietė įrengta lygioje vietoje. Aplaidai naudotas juodas Karelijos granitas, pamatui atliktas pilkas granitavimas, kapavietė užpilta tokios pačios spalvos skalda, išklotos trinkelės. Orientacinė kapavietės įrengimo kaina ~2900eur.

Kapavietė įrengta praktiškai lygioje vietoje. Apdailai naudotas juodas Karelijos granitas, kapavietė užpilta žalia skalda. Orientacinė įrengimo kaina ~3000eur.

Kapo uždengimo akmens plokšte kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip granito rūšis, plokščių dydis, dizainas, apdirbimo sudėtingumas ir reikalingi paruošiamieji darbai.

Vidutinės kainos:

  1. Granito plokštės kainuoja nuo 140 €/m², bet gali siekti iki 500 €/m², priklausomai nuo akmens kokybės ir kilmės šalies.
  2. Standartinė kaina uždengti kapą granito plokšte gali svyruoti apie 200 €/m².
  3. Brangesni variantai gali siekti iki 450-500 €/m², ypač jei naudojami aukštos kokybės ar importuoti akmenys.

Papildomi veiksniai:

  • Granito kiekis ir rūšis: Natūralūs akmenys, kaip granitas, skiriasi savo kaina priklausomai nuo spalvos, struktūros ir kilmės šalies.
  • Dizaino sudėtingumas: Plokštės gali būti paprastos arba sudėtingesnio dizaino su įrašais, piešiniais ar skulptūromis, kas gali padidinti bendrą kainą.
  • Paruošiamieji darbai: Jei reikia nuimti senus pamatus ar atlikti kitus paruošiamuosius darbus, tai taip pat gali padidinti bendrą darbų kainą.

Daugiau informacijos apie kainas ir paslaugas galite rasti svetainėse, kurios specializuojasi kapų tvarkymo ir granito plokščių montavimo darbais