TvarkingaKapavietė

Galerija

 

Kapo įrengimas – atsakingas ir didelio kruopštumo bei profesionalumo reikalaujantis darbas, kurio galutinis rezultatas – tinkamai įamžinti mirusiojo atminimą. Kiekviena kapavietė mums yra išskirtinė – ją kuriame taip, kad kuo tiksliau atspindėtų į Amžinybę išėjusio žmogaus asmenybę, gyvenimo būdą, charakterį ir pomėgius. Kapas – tai lyg mažas meno kūrinys, kuris artimiesiems primena mylimą, labai brangų, tačiau jau išėjusį šeimos narį. Siekiame, jog lankantiems kapavietę jos estetinis vaizdas keltų kuo daugiau gerų prisiminimų ir teigiamų bei šiltų emocijų.
Siūlydami kapavietės įrengimo ar restauravimo sprendimus galvojame nešabloniškai. Net ir mažo biudžeto atveju siekiame pasiūlyti įdomesnį kapo sutvarkymo  variantą. Itin didelį dėmesį skiriame darbų atlikimo ir medžiagų, kurias  naudojame, kokybei. Visuomet pateikiame kelis kapavietės įrengimo pasirinkimus, o labiausiai atitinkantį kliento poreikius –  realizuojame per sutartą terminą.
Mūsų profesionalus bei atsakingas požiūris į darbą, įsiklausymas į kliento poreikius, netradicinis mąstymas bei išskirtinis dėmesys kokybei suteikia galimybę įgyvendinti ne tik klasikines, tačiau ir  unikalias klientų idėjas. Dalį jų galite peržiūrėti mūsų galerijoje.

Skiltyje “Mūsų atlikti darbai” yra naujai įrengtų kapaviečių nuotraukos. Tai labai įvairūs darbai – nuo paprastų biudžetinių variantų iki išskirtinių sprendimų ir unikalių idėjų, kurias įgyvendinome.

Skyriuje “Mūsų atnaujintos” kapavietės rasite įvairaus tipo rekonstrukcijas. Vienos yra labiau kosmetinės, o kitos – kapitalinės, kuomet kapavietė yra perdaroma iš pagrindų ir iš Pelenės virsta Princese. Dažnai tokio kapo neatpažįsta ir patys artimieji – tiesiog nesitiki, kad pokyčiai gali būti tokie kardinalūs.

Tiek vienu, tiek kitu atveju yra atliekami panašios apimties darbai, tik rekonstruojant kapavietę dažniausiai papildomai atsiranda demontavimo darbai, kuomet reikia išardyti seną kapo konstrukciją, gėlynus ir paminklą. Tik tada yra betonuojami nauji pamatai ir įgyvendinama nauja, moderni kapavietės vizija.

Kiekvieno kapo įrengimas yra labai asmeniškas ir ne visada paprastas procesas, kadangi reikia rasti visiems artimiesiems tinkančią ir patinkančią idėją, eiti į kompromisus ir sutarti dėl gausybės įvairių detalių. Mūsų misija yra išklausyti, patarti, padėti apsispręsti, kartais – suorientuoti ir galiausiai – nepriekaištingai atlikti mums pavestus darbus, kad artimieji galėtų  džiaugtis tinkamai įamžintu jiems artimo žmogaus atminimu.