TvarkingaKapavietė

Paminklai 800 -1100 eur

 

 

Paminklai, kurių kaina svyruoja tarp 800 – 1100 eur, yra masyvesni, iš kelių dalių,  techniškai sudėtingesni ir gerokai puošnesni. Tokio tipo paminklas bus ne tik mirusio artimo žmogaus atminimas, tačiau ir savotiškas meno kūrinys, papuošiantis visą kapavietę. Galerijoje pateikta nemažai pavyzdžių. Visi jie skiriasi savo dydžiu, forma, spalva ir dekoratyvinių detalių kiekiu. Visa tai galima keisti, interpretuoti bei improvizuoti. Paminklus gaminame ne tik pagal galerijoje  pateiktus pavyzdžius – esant poreikiui, kuriame unikalų antkapio dizainą, atsižvelgdami į jūsų norus.

Trumpai apie tai, iš ko galima gaminti paminklą. Senas, tačiau kartas nuo karto vis prisimenamas būdas yra lietuviškas riedulys. Tai natūralus mūsų krašto akmuo, kurį galima pagal jūsų poreikį apdirbti ir paversti paminklu. Dažniausiai tokio tipo akmuo apdirbamas minimaliai – paruošiama vieta raidėms iškalti, o visa kita paliekama taip, kaip sukūrė gamta. Prie tokio paminklo dažnai derinamas kalvių kryžius ir atitinkamo stiliaus apdaila, kad tarpusavyje derėtų visos detalės ir sukurtų vientisą ir harmoningą kapo stilių. Mūsų rieduliai būna kelių spalvų – rausvi, pilkšvi ir margi.

Dažniausiai paminklai yra gaminami iš granito. Tai puikių savybių akmuo, puikiai tinkantis mūsų klimatui, ilgaamžis ir patvarus. Granito spalvų gama yra labai plati, todėl galima rasti sprendimą kiekvienam skoniui. Tokio akmens priežiūra yra minimali – užtenka nuo jo nuvalyti dulkes ir purvą sausa šluoste ir paminklas vėl kaip naujas.

Kiek rečiau paminklai gaminami iš marmuro. Jis atrodo neįprastai ir gana įdomiai, tačiau mūsų klimato zonoje lauko sąlygoms nelabai tinka, nes yra linkęs iš aplinkos sugerti purvą, dažnai pajuoduoja ir pažaliuoja. Marmuriniam paminklui reikės gerokai daugiau priežiūros nei bet kuriam kitam, todėl nusiteikite reguliariai jį valyti. Tam šluostės neužteks, reikės įsigyti ir specialų akmeniui skirtą valiklį, kurės padės lengviau pašalinti visus nešvarumus.

Jeigu mūsų galerijoje neradote patinkančio paminklo už norimą pinigų sumą, susisiekite su mumis. Pakonsultuosime, patarsime ir jeigu reikės – suprojektuosime visiškai unikalų ir niekur nematytą paminklo modelį. O gal jūs jau turite viziją ir ją sukūrėte patys? Galime pagaminti paminklą ir pagal jūsų nupieštą eskizą.