TvarkingaKapavietė

Paminklai 1100 – 1400eur

 

 

Paminklų gamyba yra labai subtilus, atidumo ir kruopštumo reikalaujantis procesas, todėl dažniausiai šiek tiek užtrunka, kad rezultatas būtų kokybiškas ir toks, kokio tikisi klientas.

Paminklai, kainuojantys 1100 – 1400 eur yra arba masyvūs, arba labai dekoratyvūs, su daugybe išlinkimų, išpjovimų bei puošnių detalių. Tokio tipo paminklas bus pakankamai didelis, todėl puikiai tiks ne tik vienam ar dviems žmonėms, bet ir šeimyninei kapavietei.

Mes visus savo paminklus gaminame pagal individualų kliento užsakymą pagal pateiktus išmatavimus, todėl esame lankstūs ir galime pakoreguoti patikusį modelį, pakeisti jo proporcijas ar įtraukti kokių nors papildomų detalių, sužaisti spalvomis. Kinietiška produkcija neprekiaujame ir jos neturime. Būtent dėl šios priežasties pas mus nėra ir savo paminklų aikštelės. Kadangi neužsiimame masine gamyba ir kinietiškos produkcijos pardavimu, visas mūsų dėmesys yra sutelktas į klientą ir jo poreikius. Mums nereikia žūtbūt parduoti tai, kas yra sandėlyje arba stovi aikštelėje, todėl puikiai girdime klientą, jo norus bei lūkesčius ir galime pagaminti tokį paminklą, kokio reikia, o ne parduoti tokį, koks jau yra. Tokiu būdu galima tiksliai suderinti matmenis, koreguoti paminklo formą, akmens spalvą ir keisti kitas detales.

Paminklų gamyba prasideda nuo mažos užrašų lentelės ir baigiasi unikalaus dizaino paminklų sukūrimu. Dirbame su įvairiausiais projektais – nuo smulkiausių iki išskirtinių ir itin prabangių. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti ar sukurti jam tinkantį ir patinkantį sprendimą, atsižvelgdami į jo pageidavimus ir turimą biudžetą.

Susisiekite su mumis ir išsakykite savo norus bei viziją. Sprendimą tikrai rasime.