TvarkingaKapavietė

Paminklai 500-800eur

 

 

Nebrangūs paminklai, kurių kaina yra 500 – 800eur yra šiek tiek didesni, kiek įdomesnių formų ir gali tikti dviems – keturiems žmonėms. Viskas priklauso nuo paminklo dydžio, kurį reikia gerai apmąstyti ir atsakingai pasirinkti, jeigu jis bus statomas šeimos kapavietėje. Iš anksto derėtų pagalvoti, kiek vardų turėtų tilpti paminkle, kad iš karto būtų parenkams tinkams paminklo dydis ir ateityje tilptų visi reikalingi užrašai. Tokiu atveju išvengsite problemos, kad paminklas kapavietėje yra, tačiau jame per mažai vietos ir jį reikia keisti nauju bei didesniu.

Nebrangūs paminklai gali būti labai įvairūs – natūraliai skelti, kai poliruojama tik priekinė pusė, o šonai ir nugarinė dalis lieka natūrali. Tokio paminklo gamyba yra gana paprasta, todėl ir kaina bus draugiška. Kiek brangesni bus lygiai pjauti, tačiau taip pat tik iš priekio poliruoti paminklai. Parinkus tinkamą formą, tokio tipo paminklas atrodo ne ką prasčiau už pilnai poliruotą ir turi savo žavesio. Brangesni yra iš visų pusių poliruoti paminklai. Jų gamyba ir apdirbimas užima šiek tiek daugiau laiko, todėl ir kaina didesnė. Kokį paminklą geriau rinktis? Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra. Vieniems labiau patinka natūraliau atrodantis akmuo, o kitiems norisi modernesnių sprendimų. Svarbiausia, kad pasirinktas paminklo modelis stilistiškai derėtų prie bendro kapavietės projekto. Skaldytas paminklas gana keistai atrodys jį derinant prie uždengimo plokščių, o koks nors itin įmantrus ir modernus modelis netiks prie senų teracinių bortelių.

Galerijoje pateikti paminklai yra įvairių spalvų, formų ir dydžių. Jeigu jums patiko konkretus modelis, tačiau norite, kad jis būtų pagamintas iš kitokio akmens – jokių problemų. Arba patiko spalva, tačiau norėtumėte kiek pakeisti paminklo formą ar dydį – sakykite. Mes padarysime paminklo eskizą ir priderinsime jo išmatavimus prie kapavietės dydžio, atsižvelgdami į tai, keliems žmonėms jis bus skirtas.  Kadangi kiekvieną paminklą gaminame individualiai konkrečiam klientui, į jūsų pageidavimus, prašymus ir pastabas bus atsižvelgta, o norai įgyvendinti.

Jeigu patiko kuris nors iš modelių ir norite sužinoti daugiau informacijos apie jį, kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu.