TvarkingaKapavietė

Paminklai nuo 1400 eur

 

Originalūs paminklai dažnai yra masyvūs, netradiciniai, pagaminti iš brangesnio ar retesnio granito arba tiesiog vienetiniai modeliai, sukurti pagal individualų užsakymą.

Toks paminklas – tikras meno kūrinys ir pagrindinis kapavietės akcentas, prie kurio yra derinamos visos apdailos detalės ir bendra kapavietės įrengimo konsepcija.

Paminklo gamybos kaina priklauso nuo kelių faktorių: paminklo dydžio, akmens, iš kurio jis gaminamas, ir gamybos sudėtingumo. Kuo paprastesnė paminklo forma, tuo lengvesnė jo gamyba ir mažesnė kaina. Kuo paminklas įmantresnis, su daugybe įvairių dekoratyvinių detalių, tuo daugiau laiko užtrunka gamybos procesas. Natūralu, kad toks paminklas kainuoja daugiau, nei paprastas tiesių pjūvių antkapis.

Kainai svarbu ir akmuo, iš kurio pagamintas paminklas, kadangi granito kainos labai skiriasi ir priklauso nuo šalies, iš kurios jis atvežtas, taip pat akmens savybių. Mes dirbame tik su kokybišku ir laiko patikrintu akmeniu iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Rusijos ir kitų šalių. Kiekvienam mūsų gamintam paminklui yra suteikiama neribota garantija, kuri reiškia, jog akmuo yra kokybiškas ir patvarus.

Nuo senų laikų įprasta, kad paminklas gaminamas iš juodos spalvos akmens. Toks požiūris – tai absoliuti klasika, tačiau ne verdiktas. Jeigu jums norisi ko nors ryškesnio, margesnio ar gyvesnio, galima drąsiai rinktis įvairius atspalvius arba derinti dvi spalvas. Prie juodos spalvos tik bet kuri kita, taigi įmanomi įvairiausi deriniai. Vienspalvį paminklą galima pagaminti iš rausvo, pilko, šviesaus, žalsvo, melsvo akmens. Tiesa, labai svarbu, jog paminklas derėtų prie likusios kapavietės įrengimo vizijos tiek savo spalva, tiek forma, kad būtų išlaikytas vientisas kapavietės stilius.

Originalūs paminklai dažniausiai yra gaminami pagal individualų užsakymą, pritaikant paminklo dydį prie kapavietės matmenų, taip pat atsižvelgiant į tai, kiek vardų ateityje turi jame tilpti. Tokio tipo gaminiai dažniausiai būna sudėtingi ir jų gamyba užima daugiau laiko, todėl jeigu norite ko nors netradicinio, turėtumėte paminklą užsakyti iš anksto, kad jis būtų pagamintas laiku ir niekam nereikėtų stresuoti dėl terminų.

Norite ko nors kitokio ir netradicinio? Mielai jums padėsime. Atvykite į konsultaciją ir kartu suprojektuokime išskirtinį ir originalų paminklo dizainą.