TvarkingaKapavietė

Kapo dengimas plokšte Granitas

Kapo dengimas plokšte

Kapo dengimas plokšte naudojant granito plokštes  uždengimui – labai praktiškas sprendimas ir puikiai tinka tiems, kurie neturi galimybių dažnai aplankyti ir prižiūrėti artimųjų kapų, laistyti gėlių ir užsiimti ravėjimo darbais. Uždengta kapavietė atrodo labai estetiškai ir reikalauja minimalios priežiūros – pakanka nušluoti nukritusius lapus ir nubraukti purvo nuosėdas, paliktas lietaus.

Daugeliui kyla klausimas dėl laidojimų ateityje tuo atveju, kai kapavietė uždengta plokštėmis. Tai ne problema, nes jos yra nesudėtingai nukeliamos, tačiau apie tai reikia pagalvoti kiek iš anksto ir atitinkamai atlikti montavimo darbus, kad būtų nukeliama tik viena reikalinga plokštė ir nereikėtų išmontuoti pusės kapavietės. Dar vienas labai svarbus momentas planuojant būsimus tradicinius laidojimus yra plokščių plotis. Jis turi būti suprojektuotas taip, kad būtų galima be jokių problemų įleisti karstą.

Granito plokštės kapo dengimui

Granito plokštės kapavietės uždengimui gali būti montuojamos įvairiai – tiek visos viename lygyje, tiek paliekant centrinę plokštę iškeltą šoninių atžvilgiu. Techniškai abu sprendimai yra geri, taigi reikia žiūrėti, kuris variantas jums atrodo estetiškiau. Taip pat galimas ir dalinis kapavietės dengimas, kuomet paliekama vietos gėlėms arba dalis kapo užpilama skalda. Tokiu atveju galima projektuoti plokštę kapavietės centre, kraštus paliekant neuždengtus arba priešingai – dengti abu kapo šonus, o centrą palikti laisvą ir jame planuoti augalus arba dekoruoti skalda. Norintiems kapavietę pilnai uždengti granitu, tačiau tuo pačiu pageidaujantiems išsaugoti galimybę sodinti gėles, plokštėse išpjauname angas, į kurias puikiai telpa augalai. Prireikus į tokią angą gali būti laidojama ir urna, tuomet nereikia nukelti plokštės.

Kapo dengimas plokštė kaina

Labai dažnai klientai teiraujasi, kiek kainuoja kapo dengimas plokšte naudojant granitą.  Į šį klausimą praktiškai neįmanoma atsakyti iš karto, nes visos plokštės kainuoja labai skirtingai. Kaina priklauso nuo granito rūšies, savybių, kilmės šalies bei kokybės ir gali skirtis kartais, todėl reikėtų žinoti nors pageidaujamą granito spalvą ar jų derinį. Tik tuomet jau galima kalbėtis kiek konkrečiau. Pageidaujantiems uždengimo, tačiau nežinantiems, kokias spalvas derinti, užtenka nurodyti kapo įrengimui suplanuotą biudžetą ir galimus granito spalvų derinius pasiūlome mes patys, klientui telieka išsirinkti labiausiai patinkantį.

Natūralaus granito plokščių pasirinkimas pas mus tikrai platus, todėl galime įgyvendinti tiek mažesnio biudžeto projektus, tiek išskirtinius sprendimus, kuriems reikia netradicinių ar nematytų akmens spalvų bei raštų. Taigi kapo dengimas plokšte kaina priklauso daugiausiai nuo pačio kapo projekto , jei domina kreipkitės į mūsų firmą.