TvarkingaKapavietė

Paminklai iki 500eur

 

 

Pigūs paminklai kainuoja iki 500eur yra įvairių dydžių, formų ir spalvų. Skiriasi ir jų apdirbimo būdas – vieni gali būti natūraliai skelti, kai poliruojamas tik paminklo priekis, kiti pjauti lygiai, tačiau taip pat tik priekyje poliruoti, dar kiti yra poliruoti iš visų pusių. Kuris iš šių variantų pigiausias? Be abejonės natūraliai skeltas, kuomet paminklo kraštai ir nugara primena natūralų akmenį ir nėra papildomai apdirbti. Brangesnis  variantas būtų lygiai pjautas paminklas, kuomet poliruojamas tik jo priekis, o kraštai ir nugara lieka matiniai. Tokiu atveju blizgus paviršius būna tik tas, ant kurio rašomas tekstas. Kiek daugiau kainuoja pilnai poliruotas paminklas. Visos jo pusės yra vienodai blizgios. Toks paminklas reikalauja mažiausiai priežiūros – jį užteks nuvalyti sausa šluoste. Ant poliruoto paviršiaus niekada neatsiras kerpių, jis nepakeis spalvos.
Kiek sudėtingesnė situacija priežiūros aspektu yra su mažiau apdirbtais paminklais. Skaldytas ar lygiai pjautas matinis paviršius gana dažnai laikui bėgant pasidengia kerpėmis ir pažaliuoja, ypač jeigu kapavietė yra po medžiais ar drėgnesnėje vietoje. Tai nėra kažkas baisaus – visi šie gamtos palikti pėdsakai gana nesunkiai nuplaunami su šepečiu, akmeniui skirtu valikliu ir vandeniu, tiesiog reikės kiek daugiau laiko skirti paminklo priežiūrai, kad jis visuomet atrodytų švarus ir tvarkingas.
Pigūs paminklai puikiai tiks tiems, kurie ieško kažko paprasto, natūralaus ir kompaktiško. Kokybės prasme toks paminklas nei kiek nenusileis kelis tūkstančius kainuojančiam, tiesiog jis bus gerokai mažesnis ir gana paprastų formų. Taip pat teks gerokai apriboti savo norus renkantis akmens spalvą ir atsisakyti kai kurių brangesnių atspalvių. Vienas pigesnių variantų yra juodos ir šviesiai pilkos spalvos granitas.
Apibendrinant kategoriją iki 300 eur: čia rasite nedidelius, neįmantrių formų paminklus, tinkančius vienam ar dviems žmonėms. Dėl patikusio modelio kainos ir išmatavimų  teiraukitės telefonu arba elektroniniu paštu. Jeigu nieko patinkančio neradote, susisiekite su mumis ir išsakykite savo pageidavimus. Mes į juos atsižvelgsime ir suprojektuosime jums patinkantį paminklą už draugišką kainą.